Martinu znám už dlouho a potřebovala jsem nějaký pěkný dárek pro moji dobrou kamarádku k narozeninám. Chtěla jsem jí dát něco výjimečného a vzpomněla jsem si právě na Marťu a na její krásné hedvábné šátky. Oslovila jsem ji a udělala jsem dobře. Odvedla perfektní práci, sedlo i barevné ladění, s dárkem jsem slavila velký úspěch. Marti, děkuji. Už vím, na koho se příště mám obrátit.
Ludmila Plecákovápracovnice Klubu kultury
Co se týká výrobků Martiny, tak jsou na 10 hvězdiček. Měla jsem a mám tu možnost nejen je vidět, ale i nosit a také co jsem darovala .... naprostá spokojenost, úžas a nadšení. Je třeba i zmínit individuální přístup Martiny při mé zakázce .... navíc výsledky předčily očekávání. Přeji mnoho zdaru, spokojených klientů a těším se na další výrobky.
Alena Bednaříková Judasováúčetní
Zakoupila jsem u Martinky ručně malované hedvábné šátky svým dcerám k Vánocům. Stále je nosí k různým příležitostem a všichni v okolí se zajímají, odkud je mají. Jsou totiž krásné, originální s geniálními vzory. Přeji hodně super nápadů a hodně lidiček, kteří budou mít radost z její různorodé, umělecké tvorby.
Pavla Gabrhelíkováprodavačka
Hedvábný šátek jsem dostala od Martiny jako dárek, je to nádherná rukodělná práce, která je dělaná s citem a láskou, a která potěší každou ženu. Martině přeji do budoucna hodně inspirace v její tvůrčí činnosti."
Milena Palováúčetní
Dostala jsem jako dárek hedvábné, ručně malované šátky. Mám ráda ten pocit, když si z nich vybírám... je to taková terapie - každé mé rozpoložení volá po jiné barvě a motivu Originální! Děkuji.
Hana Kolaříkovámateřská dovolená
Paní Martina Trávníčková je velký talent, koupila jsem si od ní neplánovaně obraz, protože mě zaujal. Je krásný, denně se z něho těším a nikdy se mě neomrzí. Představuje podzimní přírodu a je kouzelný, je to pohlazení na duši. Vřele doporučuji.
Marie Hrabicová
Potřebovala jsem dárek pro maminku k Vánocům a chtěla jsem jí dát něco osobního . Proto jsem oslovila p. Trávníčkovou, zda by mi pro maminku nenamalovala hedvábný šátek. Byla úžasná. Oceňuji její kreativní a osobní přístup. Velké díky za krásný výrobek.
Jana Paulováučitelka
Martinu znám dlouho a vím, že tvoří srdcem. Proto jsem se na ni obrátila, když jsem cestovala do zahraničí za rodinou a chtěla jsem přivézt nějaký originální dárek. Martina namalovala dva krásné šátky, každý jiný, přesně podle mého přání. Stačilo jen přiblížit, komu chci šátky darovat, a v jakých barvách. Šátky jsou nádherné, obě obdarované je nosí jako poklad a já vím, že až budu zase potřebovat někoho obdarovat, bez váhání oslovím Martinu.
Alena Veleckáprodukční
Na paní Martinu jsem slyšela samou chválu, a tak jsem ji poprosila o šátek pro kamarádku-klavíristku. Bylo to mé první osobní setkání s ručně malovaným hedvábím, a musím říct - čirá nádhera! Rozhodně doporučuji paní Martinu všem, kteří dávají přednost ručně vyráběným věcem (ať už pro sebe či své blízké). Moc děkuji a přeji spoustu inspirace a spokojených zákaznic.
Gábina Zahradníčkoválektorka
Ahoj Marti, Tvůj krásný přívěsek se naší Verči moc líbil a jejím kamarádkám taky, takže i ve Švýcarsku máš úspěch a budeš mít další objednávky. Jsi moc šikovná a máš prima nápady.
Kamila Bursovážena v domácnosti